لطفا جهت افزایش رتبه این سایت و به دنبال آن افزایش کیفیت لینکی که به سایت شما داده می شود دکمه پلاس را فشار دهیدلینک های ویژه :
اخبار گوناگون:

آخرین تحولات بازار طلا و سکه/یورو ۷۴۱۵ تومان شد

پنجمین روز ماه رمضان با افزایش 15 هزار تومانی قیمت سکه همراه بود؛ به طوری که با قیمت یک میلیون و 971 هزار تومان فروخته شد.

دلار، قیمت «شیشه» را سه برابر کرد

اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از سه برابر شدن قیمت مخدر شیشه پس از افزایش نرخ دلار و برخی

دفترچه خاطرات جانی آتیش‌پاره دوباره دست به دست خواهد شد

فرهنگ > ادبیات - همشهری آنلاین:چاپ دوم کتاب دفترچه خاطرات جانی آتیش‌پاره به‌زودی منتشر می‌شود. به گز

هشت محصول جدید حوزه‌ی ICT را در نمایشگاه هفته‌ی جهانی ارتباطات معرفی کردیم

دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران، گفت: تعدادی از شرکت‌های عضو سندیکا در نمایشگاه جانبی هفته‌ی جهانی ارتباطات که در ساختمان وزارت ارتباطات برگزار شد حضو

بدن شما در ۷ زمان، نیاز به تحرک بیشتری دارد

زندگی > سلامت - همشهری آنلاین:فراتر از اهدافی مانند تناسب اندام، بسیاری از علائم جسمی و روحی دیگر وجود دارند که به شما تاکید می‌کنند
به کمک سیستم تبادل لینک خودکار می توانید به صورت خودکار و آنی با این سایت و همچنین سایر سایت های ما تبادل لینک انجام دهید . از جمله فواید تبادل لینک با این سایت می توان به ایجاد بک لینک (Backlink) و افزایش رتبه در موتور های جستجو گر نام برد.

جهت ثبت لینک سایت خود در این وب سایت و همچنین سایر سایت های تبادل لینک ما سه روش وجود دارد :
روش اول : می توانید تنها با این وب سایت تبادل لینک نمایید که در این صورت تنها نیاز است لینک یک وب سایت دیگر را در سایت خود قرار دهید
روش دوم : می توانید با کلیه وب سایت های مجموعه ما به صورت رایگان و همزمان تبادل لینک نمایید که در این حالت نیز شما باید  تعداد کمی از لینک های ما را در سایت خود قرار دهید و در عوض ما لینک شما را در تمامی وب سایت های مجموعه خود که چندین برابر تعداد لینک هایی که شما در سایت خود قرار دادید هستند درج خواهیم کرد.
روش سوم : در این روش شما نیازی به تبادل لینک و قرار دادن لینک ما در سایت خود ندارید و در عوض می توانید با پرداخت هزینه اندکی لینک خود را به صورت ماهانه و یا سالانه در کلیه وب سایت های مجموعه ما درج نمایید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تعداد 681 وب سایت جهت تبادل لینک در مجموعه تبادل لینک خودکار ما فعال هستند که این تعداد روز به روز در حال افزایش است و اگر هر یک از حالت های تبادل لینک با کلیه وب سایت ها را انتخاب کرده باشید با اضافه شدن سایت های جدید به سیستم، لینک شما در سایت های جدید نیز قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که همگی سایت های فعال در این سیستم  دارای دامنه های معتبر  مرتبه اول می باشند و در گذشته وب سایت های فعال شرکت ها و سازمان های مختلف بوده اند.

نکته مهم : در صورتی که از تبادل لینک رایگان استفاده میکنید در صورتی که لینک ما را از سایت خود حذف نمایید لینک شما نیز از وب سایت های ما حذف می گردد.

جهت درج لینک خود در وب سایت های ما مراحل زیر را انجام دهید :

1 - نحوه درج لینک خود را انتخاب کنید

  
  
  

2 - کد زیر را در قسمت کد html  وب سایت خود درج کنید

3 - فرم زیر را تکمیل نمایید

جهت افزایش رتبه این سایت و به دنبال آن افزایش کیفیت لینکی که به سایت شما داده می شود قبل از ثبت لینک دکمه پلاس را فشار دهید :
اطلاعات مربوط به فعالیت قبلی این وب سایت :
عنوان قبلی : ثروت آریایی تنها نماینده رسمی و قانونی مهندس طلوعی در ایران
کلمات کلیدی : ثروت آریایی تنها نماینده رسمی و قانونی مهندس طلوعی در ایران،آموزش کسب درآمد دائم و پایدار از سایت آمازون،کسب درآمددر منزل،طرح بزرگ اشتغالزایی در منزل،کسب و کار خانگی،کسب و کار،موفق ترین کسب وکار،کسب درآمد دائم و پایدار از آمازون،درآمدزایی از آمازون،کارآفرینی،تجارت اینترنتی با آمازون،کتاب الکترونیکی،آمازون،کار در منزل،کسب درامد اینترنتی،کسب درامد اسان با درآمد بالا،کسب درآمد در منزل،آموزش کسب در آمد در منزلفکسب و کار اینترنتی در منزل، کار خانگی با درآمد بالا
کد وب سایت : 3015


کلیه حقوق سامانه تبادل لینک محفوظ می باشد