جستجو   :  
تعداد :3          صفحه 1 از 1
کارگاه آموزشی درآمدزایی دائم و پایدار از سایت آمازون
اکثر شما دوست دارید که کسب و کاری برای خودتان درست کنید و همین مسئله فکر شمارو خیلی مشغول کرده به حدی که کمتر به مطالعه بسته کسب درآمد میپردازید و یا اصلا به آن توجه نمیکنید چرا که تماسهای مکرر و سوالات زیاد شما عزیزان و کاربران و مخاطبین عزیز و گرامی شاهد این موضوع است که شما فقط به کمی راهنمایی نیاز دارید.
ادامه ...
۲۵ درس مدیریتی که بدون آنها نمی‌توان در کسب و کار موفق شد
وقتی صحبت از مدیریت یک کسب و کار می‌شود، ممکن است متوجه شوید مهارت‌های زیادی برای یادگیری لازم دارید که قبلا حتی فکرش را هم نمی‌کردید. یکی از این مهارت‌های مهم توانایی «رهبری» است.واقعیت این است؛ حتی اگر به‌تنهایی کار کنید، باز هم در موقعیتی قرار می‌گیرید که باید امور را رهبری کنید. شاید این مسئله در ابتدای امر کمی ترسناک به نظر برسد؛ اما با دقیق‌تر شدن در موضوع، دستاوردهای آن ‌‌‌نه‌تنها باعث رونق کسب و کار شما می‌شود بلکه به رشد شخصیتی شما هم کمک می‌کند.در ادامه به معرفی ۲۵ درسی می‌پردازیم که می‌تواند خصوصیات یک رهبر را در شما تقویت کند:
ادامه ...
نکات مهم رونق دادن به کسب و کار
آدم‌های موفق هرگز ارزش های کاری خود را دست کم نمیگیرند و تا زمانی ارزشمند هستند که برای شرکت سودآور هستند. یک محصول، زمانی پر فروش می شود که هم کیفیت خوبی داشته باشد هم تبلیغات قوی انجام دهد تا بتواند نظر مشتری را جلب کند و افراد می توانند شاهد رونق گرفتن کار خود باشند.
ادامه ...

   1